• 02122869038
  • تهران نارمک خ گلبرگ پ 89
  • 09106011400
کدستانتدریس خصوصی ریاضی ششم دبستان

 بایدها و نبایدها در انتخاب معلم خصوصی

امروزه  انتخاب معلم و یا یک سیستم کمک آموزشی به دلیل تبلیغات گوناگون برای والدین به یک چالش بزرگ تبدیل شده است.

در این مطلب راهکارهایی را برای شناخت هر چه بهتر موسسات آموزشی و همچنین نحوه انتخاب یک دبیر کارآزموده را به شما آموزش دهیم.

اولین چیزی که ما باید بدانیم این است تدریس خصوصی باید دارای مولفه هایی باشد تا منجر به نتیجه مطلوب گردد. متاسفانه در حال حاضر انبوهی از تبلیغات در مورد تدریس خصوصی با نرخ های متفاوت خانواده‌ها را سرگردان کرده است و به عنوان مثال دانش آموزی که در سال گذشته با صرف هزینه بالا با یک موسسه آموزشی قرارداد بسته است ولی در عمل نتیجه مطلوبی نگرفته.

استفاده از دبیران رسمی آموزش و پرورش

دبیران رسمی آموزش و پرورش علاوه بر تجربه کاری فراوان و اینکه در تمام زندگی خود و بصورت 24 ساعته با مسائل مختلف آموزشی دست و پنجه نرم می کنند تفاوت دیگری نیز با نیروهای غیر رسمی دارند.

نیروهای رسمی با طی جدیدترین دوره های تخصصی آموزشی زیر نظر برترین اساتید کشور نحوه برطرف کردن مشکلات آموزشی دانش آموزان و یا بهبود و ارتقا سطح علمی آنها را بخوبی می شناسند.

آیا در تدریس خصوصی باید از معلم مدرسه استفاده شود یا خیر:

جواب این سوال می تواند مهمترین قسمت بحث باشد. همانگونه که اطلاع دارید مخصوصاً در دبیرستانهای غیر انتفاعی معلمان   از کادر آموزشی آموزش و پرورش نیستند و دوره های تخصصی آموزشی را ندیده اند چنانچه معلم دانش آموز شما از کادر رسمی آموزش و پرورش باشد و دوره های تخصصی آموزش ریاضی را دیده باشند دو حالت ممکن است اتفاق بیفتد

حالت اول زمانی است که دبیر دانش آموز دبیری مجرب و با سواد میباشد و دلیل افت تحصیلی فرزند شما به روش دبیر امسال مربوط نمی شود و به  پایه های قبل برمیگردد در این زمان چنانچه از دبیر مدرسه استفاده شود برای گرفتن نتیجه بسیار کارایی خواهد داشت.

حالت دوم چنانچه دانش آموز شما بصورت پایه ای ضعیف باشد و یا اینکه به دلیل نحوه تدریس معلم فعلی به مشکل برخورده باشد و معلم تسلطی بر مشکلات آموزشی ریاضی و نحوه برطرف کردن آنها نداشته باشد شما نتیجه مطلوب را نخواهید گرفت. متاسفانه در این زمان چنانچه دانش آموز پیشرفت تحصیلی نداشته باشد ممکن است معلم با نمره کمک کردن به دانش آموز او را قبول کند و این بزرگترین معضلی است که ممکن است اتفاق بیفتد. زیرا چنانچه در دو پایه تحصیلی دانش آموز بصورت تصنعی به پایه بالاتر برود کمک کردن به این دانش آموز که دو سال متوالی را بدون پشتوانه علمی گذرانده است تقریبا غیر ممکن است و این دانش آموز ممکن است برای همیشه از رشته‌هایی که نیاز به ریاضیات پایه ای و قوی دارند محروم شود. 

قانون 25 درصد در انتخاب تصادفی معلم

مسئله آموزش یک مسئله بسیار تخصصی است. روند آموزشی ریاضیات در ذهن انسان به دو روش رابطه‌ای و ابزاری تقسیم می‌شود شناخت دانش آموزان در نحوه مواجهه با سوالات ریاضی مهمترین بخش در آموزش ریاضی است که باید معلمان به این حیطه تسلط کامل داشته باشند در حقیقت چنانچه شما به صورت تصادفی معلم خود را انتخاب کنید فقط ۲۵ درصد امکان دارد  معلم  معضلات آموزشی فرزند شما را برطرف کند. دانش آموزی که مشکل برخورده است تنها زمانی می تواند شانس برون‌رفت از این موضوع را داشته باشد که معلم انتخاب شده به روش صحیح به این دانش آموز آموزش بدهد.

روش صحیح در تدریس خصوصی چیست؟

✅  مولفه های یک تدریس خصوصی موفق بشرح زیر است:


انتخاب برنامه آموزشی: واقعیت این است که با یک جلسه یا دو جلسه تدریس در هفته ممکن است دانش آموزی پیشرفت های موقتی دست یابد ولی علاوه بر تدریس خصوصی باید یک مشاور کارآزموده روند آموزشی فرزند شما را بررسی کند و به صورت ماهانه به شما گزارش بدهد. ادامه کار بدون گزارش ماهیانه - هفتگی و روزانه با یک دبیر اشتباه بسیار بزرگی است . اجازه ندهید که بررسی روند آموزشی فرزند شما به روز امتحان موکول شود از دبیر خود و یا از آن موسسه آموزشی که دبیر خود را از آن انتخاب کرده‌اید بخواهید تا به صورت روزانه هفتگی و ماهیانه برنامه پیشرفت تحصیلی فرزندتان را به شما گزارش دهد. هرگونه عدم برنامه ریزی و عدم گزارش موسسه به شما میتواند به مشکلات بعدی در فصل های بعد منجر شود.


چنانچه فقط با جلسات تدریس می توانستیم مشکلات آموزشی را برطرف کنیم کافی بود یک سی دی آموزشی از یک معلم بسیار با تجربه خریداری کنیم و برای دانش آموز پخش کنیم پس تدریس خصوصی علاوه بر حضور فیزیکی استاد باید دارای پشتیبانی و مشاوره و نرم افزارهای روز باشد.
بازنمایی های چندگانه:
واقعیت تلخی که اتفاق می‌افتد این است که سیستم های جدید طراحی شده در کتاب های درسی در تمام کشورهای جهان بر اساس سیستم های آموزشی تصویری و بر برنامه‌های ویژوالیزیشن طراحی شده اند.  دانش آموزان قوی ممکن است در روند آموزش ریاضی خود هر کدام به شکلی بتواند با این مسئله سازگاری پیدا بکند ولی دانش آموزان متوسط حتما باید تحت مراقبت و مشاوره از بعضی موانع عبور کنند.

✅  افزایش توان ذهنی
واقعیت آموزش ریاضی این است که همانند یک وزنه بردار که برای پیشرفت خود ابتدا باید از وزنه های سبک تر استفاده کند و کم کم به وزنه های سنگین روی بیاورد در ریاضیات نیز اینچنین است چنانچه معلم دارای یک برنامه ویژه برای آن دانش آموز نباشد ممکن است سوالاتی را به دانش آموز بدهد که باعث خستگی ناامیدی و تسلیم شدن دانش‌آموز برای مبارزه کردن در آموزش بشوند. اگر تمرین ها ساده باشند باعث درجا زدن دانش آموز و اگر سخت باشند باعث ناامید شدن دانش آموز می شود. یک معلم خوب و کارآزموده با توجه به سطح آموزشی دانش آموز تمرین هایی را برای ایشان طراحی می‌کند که باعث پیشرفت دانش آموز بشوند.

   خلاقیت

  بهترین تکالیف آموزشی تکالیفی هستند که علاوه بر سطح دانش آموز خلاقیت دانش آموز را نیز در آن در نظر گرفته باشند  گروه آموزشی ریاضی هزار بعد از گزارش دبیر به والدین و بازخوردی که دبیر برای گروه آموزشی می فرستد مشاورین آموزشی  از چندین هزار کاربرگ استاندارد برای دانش آموز شما یک کاربرگ اختصاصی با توجه به گزارش روزانه دبیر که سطح دانش آموز را در مسائل مختلف گزارش داده است برای شما آماده میشود کاربرگ هایی که به صورت تایپ شده می باشند و بر اساس استانداردهای ان سی تی ام آمریکا نوشته شده اند.

  استانداردهای nctm

   بر اساس علم روانشناسی وجود و عدم وجود پاره ای از مفهوم های ریاضیات بستگی به سن دانش آموز دارد و این استانداردها در کاربرگ های آموزشی ما بر اساس علم روانشناسی انجمن معلمان جهانی ریاضیات بررسی می‌شوند و به صورتی کاملاً وسواس گونه مشاوران آموزشی ما از از ارائه سوالاتی که متناسب سن دانش آموزان نیستن جلوگیری خواهند کرد واقعیت این است که هر جلسه آموزشی با گروه آموزشی ما بیش از ۸ ساعت کار را برای دانش آموز شما طلب می کند.


  تکنیک های تست زنی برای مدارس خاص نمونه دولتی تیزهوشان و کنکور
همانگونه که قبلا گفتیم دبیران گروه آموزشی ما با تجربه ترین دبیر های آموزش و پرورش می باشند و چنانچه شما درخواست تدریس روش های تست زنی و یا سوالات کنکور را داشته باشید ضمن کارهای تقویتی دبیران ما تکنیک های ویژه آن قسمت را نیز به دانش آموز آموزش خواهند داد.

 
آموزش برای دو زبانه ها
چنانچه والدین تقاضای تدریس کتابهای استاندارد آموزشی کانادا آمریکا انگلستان استرالیا و کشورهای دیگری که انگلیسی زبان هستند را داشته باشند. موسسه آموزشی ما افتخار این را دارد که تمامی دبیران ما مسلط به کتاب‌های زبان انگلیسی می باشند و توانایی تدریس کتاب های روز دنیا را به زبان انگلیسی برای فرزند شما دارا می باشند مخصوصا دانش آموزانی که برای ترم تابستان از خدمات گروه آموزشی ما استفاده می‌کنند در صورت تمایل می توانند تمامی تکالیف خود را به زبان انگلیسی دریافت کنند تا ضمن آموزش ریاضیات در ضمینه  زبان انگلیسی آکادمیک نیز قوی شوند. همان طور که می دانید برای گرفتن آزمون های آیلتس و تافل زبان آکادمیک دانشگاهی بسیار مهم است و کتاب‌های ریاضیات دبستان راهنمایی و دبیرستان پر از کلمه های آکادمیک می باشند که بسیار کاربردی هستند و در تمام رشته های دیگر به وفور استفاده می شوند.

 


تدریس خصوصی ریاضی ششم در تهران

تدریس خصوصی ریاضی ششم در تهران

هزینه تدریس خصوصی ریاضی

 

تدریس خصوصی ریاضی برای همه سنین و تمام سطوح تحصیلی ریاضی - دانش آموزان ابتدایی، دبیرستانی و کالج در دسترس است. از یادگیری اصول اساسی ضرب گرفته تا درک حساب دیفرانسیل و انتگرال، به دست آوردن درک درستی از استدلال ریاضی می تواند نمرات ریاضی دانش آموز را از نیاز به تلاش به خیلی خوب تبدیل کند. تدریس خصوصی ریاضی سطوح و مدل های قیمت گذاری متفاوتی را در بر می گیرد، بنابراین قیمت تدریس خصوصی به شرح زیر است:

 

قیمت تدریس خصوصی ریاضی

 

معلمان ریاضی نسبت به دانشجویان یا فارغالتحصیلان دانشگاه، هزینه بیشتری دریافت میکنند. آنها همچنین قیمت های خود را بر اساس موقعیت مکانی، سوابق تدریس، سطح دانش و تخصص و زمان سفر (در صورت وجود) تعیین می کنند. دوره ها معمولاً از یک ساعت تا یک ساعت و نیم طول می کشد و بر اساس آن قیمت گذاری می شود.

 

معلمان ترجیح می دهند موضوعات ریاضی خاصی را بر اساس مدرک تحصیلی یا تجربه تدریس خود تدریس کنند، که معمولاً با گروه های سنی خاصی مرتبط است. به عنوان مثال، تدریس خصوصی ریاضی ششم، تهران، بصورت انلاین برای دانش آموزان خارج از کشور، 12 تا 20 دلار در ساعت، بسته به زمان ، هزینه دریافت می کنند.  

برخی از مراکز یادگیری دروس ریاضی بعد از مدرسه را ارائه می دهند، اما کیفیت از تدریس خصوصی کمتر خواهد بود زیرا ساعت باید بین تعداد دانش آموزان تقسیم شود. بعضی آموزگاران مایلند به گروه های کوچکتر آموزش دهند. سپس هزینه را می توان بین تعداد بچه های کلاس تقسیم کرد.

 

نرخ برای تدریس خصوصی ریاضی کودکان

 

بیشتر معلمان برای سطوح پایه تر ریاضی، هزینه کمتری در ساعت دریافت می کنند، آموزش جمع، تفریق، ضرب، تقسیم و کسر به کسانی که باید به سطح کلاس خود برسند یا انتقال به مدرسه ابتدایی یا راهنمایی را آسان تر کنند. به عنوان مثال، اکثر معلمان ریاضی ، 12 دلار در ساعت از دانشآموزانش دریافت میکند و به کودکان ۵ تا ۱۴ ساله ریاضی آموزش میدهد.

 

تخفیف های بسته

 

اگر یک دوره 5 تا 10 جلسه ای از قبل رزرو شود و هزینه آن از قبل پرداخت شود، بسیاری از مربیان یا مراکز آموزشی تخفیف خواهند داد. برخی قبل از ثبت نام در درس ها، مشاوره رایگان ارائه می کنند. برخی دیگر یک قیمت ماهانه ارائه می دهند و برخی برنامه های تمرین مهارت گروهی بعد از مدرسه یا کمک تکالیف را با قیمت گروهی ارائه می دهند.

 

تخصص های مستقل

 

برخی از معلمان با وجود داشتن شرایط لازم برای تدریس بسیاری از مقولهها ترجیح میدهند تنها یک سطح خاص از ریاضیات را تدریس کنند، زیرا احساس میکنند میتوانند درک بیشتری از آن مهارت ریاضی خاص نسبت به سایرین به دانشآموزان بدهند. برای مثال، معلمی بیشتر به دانشآموزان ضعیف آموزش میدهد، در حالی که معلم دوم، از کمک به دانشآموزان در امتحانات تیزهوشان و نمونه دولتی لذت میبرد.

 

   

 

 

نمرات و مدارک ریاضی نشانگر خوبی از میزان آگاهی معلم از موضوع است. برخی از معلمان برای یک شخصیت خاص مناسب تر از دیگران هستند.

 

هنگامی که در مورد یک مرکز یادگیری به جای یک فرد تحقیق می کنید، می توانید از طریق سایت های بررسی یا از طریق سیستم رتبه بندی عمومی مرکز یادگیری، در ابتدا ایده خوبی در مورد میزان خوب بودن معلمان پیدا کنید.

 

 

معلمان اغلب مایلند به خانه بیایند یا در یک کتابخانه یا کافی شاپ محلی ملاقات کنند. هزینه سفر یا اضافه خواهد شد و یا شامل هزینه نرخ ساعتی می شود. اکثر معلمان در انتخاب ساعات و روزهای ترجیحی هفته برای جلسات انعطاف پذیر هستند.

پس برای اینکه قیمت تدریس خصوصی بهتر است با ما مشورت بگیرید تا هم از از سردرگمی رهایی پیدا کنید و هم به نتیجه دلخواه خود که همان پیشرفت فرزندتان می باشد برسید.

تدریس خصوصی ریاضی ششم در همه مناطق تهران

 

معلم خصوصی ریاضی ششم| مرکز و شرق ۷۶۸۷۵۸۴۵ | شمال ۲۲۸۶۹۰۳۸ | غرب تهران ۴۴۴۶۹۹۲۱

نوع اول : کلاسهای تقویتی

تعداد جلسات: یک جلسه یا بیشتر درهفته

توضیح: چنانچه به هر دلیلی از روند آموزشی فرزند خود راضی نیستید می توانید با برگزاری هفتگی کلاسهای تقویتی از افت تحصیلی فرزندتان جلوگیری کنید.

 

نوع دوم : کلاس های رفع اشکال فصل به فصل

تعداد جلسات: یک جلسه یا بیشتر در هر ماه

اگر دانش آموز فقط در یک فصل کتاب درسی دارای ضعف می باشد دبیران ما ضمن بررسی علل ضعف دانش آموز  ابتدا درصورت ضعف در پایه مطالب پیش نیاز را با دانش آموز کار می کنند سپس مطالب درسی سال جاری با روش جدید به فرزند شما آموزش می دهند.

 

نوع سوم : کلاسهای جمع بندی و نکات مهم از مدارس خاص

بدلیل محدودیت ثبت نام در مدارس خاص ممکن است دانش آموزانی ناخواسته وارد مدرسه هایی شوند که سطح درسی این مدارس بسیار پایین تر از سطح دانش آموز شما باشد.

در این کلاسها تکنیک ها و سوالات مدارس برتر تهران به فرزند شما آموزش داده می شود.

 

 

تدریس خصوصی (تهران)

همه ی دروس همه ی مناطق(از دبستان تا دانشگاه)

 مرکزوشرق:۷۶۸۷۵۸۴۵    

                      

 شمال تهران :      ۲۲۸۶۹۰۳۸

 

غرب  ۴۴۴۶۹۹۲۱ : تهران 

  خانم هاشمی:۰۹۱۰۶۰۱۱۴۰۰


 


 

تخفیف های ویژه تدریس خصوصی

 

تخفیف های شگفت انگیز و عادی این هفته

 

 تخفیف 30 درصد

حدفاصل خیابان سهروردی و شریعتی

ریاضی ششم

 

 

معلم خصوصی ریاضی ششم

پیشنهاد ویژه

کانال ریاضی ششم دبستان در تلگرام


 
 
 

پیشنهاد ویژه امروز


 

نمونه سوالات فصل تناسب ریاضی ششم کد ۷۶۶۲ با پاسخ تشریحی
کانال ریاضی ششم دبستان در تلگرام


پیسنهاد ما نکته های ریاضی ششم (کلیک کنید)


نمونه سوالات فصل به فصل ریاضی ششم کلیک کنید

 

حل تمرین ریاضی ششم کلیک کنید

 

ویدیوهای تدریس صفحه به صفحه ریاضی ششم کلیک کنید


پیشنهادات ویژه پایین صفحه

 

تدریس خصوصی ریاضی ششم دبستان


کانال ریاضی ششم دبستان در تلگرام


کانال ما در نرم افزار بله